Menü Kapat

Hakkımda

1982’nin bir sonbahar günü Karabük’de dünyaya gözlerimi açmışım. Daha ilk yaşımdan itibaren Karadeniz Ereğli’si , şimdiye kadarki hayatımın bir çoğunu burada geçireceğim bir güzel şehir olmuştur. Öğrenim hayatımı gayet sıradan geçirerek ailemin de büyük çabasıyla Endüstriyel Elektronik ve İşletme bölümlerini tamamladım.

Babamın devlet memururluğu yanında ek işlerinde küçük yaşlardan itibaren yardımcı oldum. Bu sayede bir çok konuda tecrübeye sahip oldum. İş hayatımda bu tecrübeleri yer yer kullandım. İlk şehir dışı iş deneyimim Ülker bünyesinde çalışmaya başlamamla oldu. Bu dönemde staj görevi için Güney Kore’de bulundum. Bir ay boyunca hem iş hemde kültürel olarak çok güzel şeyler yaşadım. Ülker macerası, tesisin kapanmasıyla son buldu. Daha sonra Eczacıbaşı hijyen ürünleri tesislerinde yeni bir sayfa açtım. Burada çalışmaktan çok fazla memnundum ancak ansızın gelen yurtdışı iş teklifiyle buradan ayrılmak zorunda kaldım. Birleşik Arap Emirliklerinde de bir sene kaldıktan sonra tekrar Ereğli’ye geri döndüm. Burada halen çeşitli işlerde çalışmaktayım.

2000 lerden bu yana Erdemirspor bisiklet takımıyla başlayan bisiklet serüvenim halen devam etmekte. Her nekadar profesyonel olarak yapamasamda amatör yol bisikleti kategosinde granfondo ve benzer yarışlara katılmaktayım.

Ayrıca en keyifli zamanlar olan okumayı ve dinlemeyi hiç bırakmadım hayatımda. Bazen yazmayı da denesem bunları kimseye göstermeyeceğimden eminim 🙂

Yıllardır açık olan bu websitesi kimi zaman hackerlar tarafından bezende benim sayemde veri kayıpları yaşadı. Yine de kenarda bir yerlerde durmaya devam ediyor. Benim kimi zaman ihiyaç duyduğu veya tecrübe ettiğim konuları yazamaya çalışıyorum. Umarım ki birileri faydalanabilir.

Sevgilerimle…